Kniha návštěv

Touha po klasickém kousku půdy a romantické minulosti

Datum: 12.08.2019 | Vložil: Petr Rebel

Zdravíme kdysi dávno jako malej jsem byl kojen Sázavou, od té doby sem se jako dospělý na sázavu nedostal. Doufám že se tak brzy stane a zas nám do žil vteče ta klasika kterou si tu všichni pochvalují

Test, just a test

Datum: 14.10.2018 | Vložil: MatthewJax

Hello. And Bye.

Tragické zázemí

Datum: 19.09.2018 | Vložil: Petr

Dobrý den, Pikovice máme rádi a rádi sem jezdíme. V kempu jsme ale nikdy nebyli díky nulovému zázemí. Člověk vlastně platí za posekanou trávu. Dočkáme se konečně teplých sprch klidně na mince nebo žetony? To je to hlavní co člověk v kempu potřebuje a očekává.

Kdybyste dodělali i elektrické přípojky a u nich kohoutky na vodu do karavanu tak pak můžete očekávat několikanásobně větší zájem a jako jinde areál provozovat celoročně..

Cyklovandr

Datum: 23.08.2018 | Vložil: Gaston

Asi na rozdíl od většiny návštěvníků jsme přijeli na kole a byli jsme celkem mile překvapeni. Podle recenzí jsme očekávali spíše to horší. Tábořiště v pohodě, sociálky slušné a dokonce den před naším příjezdem zprovoznili dlouho očekávanou sprchu s teplou vodou (na žetony). Vodu jsme normálně pili, přestože je lehce cítit (asi mírně železitá). Škoda jen, že v Sázavě není víc vody... ;-)

Lepší zázemí

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Petr

Dobrý den, Pikovice máme rádi a rádi sem jezdíme. V kempu jsme ale nikdy nebyli díky nulovemu zázemí. Člověk vlastně platí za poddanými trávu. Dočkáme se konečně teplých sprch klidně má mince nebo žetony? To je to hlavní co člověk v kempu potřebuje a očekává..

Re: Lepší zázemí

Datum: 08.05.2018 | Vložil: Petr

Dobrý den, Pikovice máme rádi a rádi sem jezdíme. V kempu jsme ale nikdy nebyli díky nulovemu zázemí. Člověk vlastně platí za posekanou trávu. Dočkáme se konečně teplých sprch klidně na mince nebo žetony? To je to hlavní co člověk v kempu potřebuje a očekává.

Možnost připojení na elektřinu, kuchyňku, pračku, atd. asi oželíme, ale jinde to je také samozřejmostí a cokoliv se hodí..

Re: Lepší zázemí

Datum: 15.05.2018 | Vložil: Správa tábořiště

Dobrý den,
na sprchách se pracuje a mělo by být hotovo již v v této sezoně.Co se týče kuchyňky nebo připojení na elektriku je nám líto,uvedomte si prosím , že nejsme camp , nýbrž pouze vodácké tábořiště.

Re: Re: Lepší zázemí

Datum: 19.09.2018 | Vložil: Petr

Bohužel v česku neexituje nějaké oficiální označení. Mělo by být pravidlem že by kemp měl mít minimálně splachovací wc, teplé sprchy, elektřinu, kuchyňku, pračku, atd. Tábořiště alespoň wc a teplé sprchy. Je v tom ale totální guláš a často provozovatelé vybírají peníze fakt jen za tu posekanou trávu a to považuji za drzost..

(Ne)Aktuálnost údajů

Datum: 27.03.2015 | Vložil: Petr Bělík

Plánuleme letos (2015) splout sázavu a končit ve Vašem kempu. Můžete prosím aktualizovat informace o Vás platné pro rok 2015 - tedy nastávající letní sezónu?
(petr.belik@outlook.com)

Re: (Ne)Aktuálnost údajů

Datum: 04.05.2015 | Vložil: správa tábořiště

Dobrý den , ceník zůstává nezměněn

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek